about-us

درباره ی ما

در باره ما

شرکت کومه دار به عنوان یک شرکت هلدینگ،فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ آغاز و از یک شرکت تجاری ساده به یک شرکت بین المللی کامل با شرکایی در سطح جهانی ارتقاءیافته است. فعالیت تخصصی این مجموعه در زمینه طراحی،مهندسی و اجرای سیستم های هوشمند سازی ساختمان می باشد.

این شرکت با کادری متخصص در رشته های فنی و مهندسی، خدمات خود را به صورت مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات و اجرای سیستم های یکپارچه اتوماسیون ساختمان های مسکونی،اداری،هتل و تجاری ارائه می نماید.

راهکارهای کاربردی مناسب، آخرین تکنولوژی روز دنیا را با هزینه اندک و سهولت بسیار در اختیار مصرف کنندگان نهایی سیستم های اتوماسیون ساختمان قرار داده و کلیه خدمات فنی و مشاوره ای خود را از فاز طراحی تا تحویل نهایی پروژه ارائه می نماید.

چندین شرکت اروپایی در سالیان گذشته با اتکاء به تجربه ارزنده شرکت کومه دار برنامه های بازاریابی ، فروش ، مهندسی و تحقیق و توسعه محصولات خود را به صورت اختصاصی از طریق این مجموعه در ایران پیاده سازی نموده اند.

این شرکت با بهره گیری از کادر مدیریتی مجرب و متخصصین توانمند و فارغ التحصیلان دانشگاههای بنام ایران و جهان تاکنون در راهبری و اجرای پروژه های متعدد کشور نقش بسزایی داشته است.